Käesoleval veebilehel võite näha kahte sorti astroloogilisi mõjusid enda horoskoobi suhtes — kiireid, mis kestavad vaid mõned päevad ning allpool ka aeglaseid, mis kestavad mitu kuud.

Teie horoskoop on arvutatud täpselt Teie sünniandmete järgi ega piirdu ajalehtedest tuttavate 12 Päikesemärgi horoskoopidega.

Mustas rasvases tekstis on kirjutatud astroloogilise aspekti nimetus, mis enamikele lugejatest ei ole vast kuigi tähtis. Sellele järgneb punases tekstis kirjutatud selgitus selle kohta, millal antud astroloogiline mõju oli või on kõige tugevam. Pealkirjadele järgneb põhjalik astroloogilise seisu kirjeldus. Mõne planeedikombinatsiooni kohta hetkel kirjeldus puudub, kuid ärge laske end sellest häirida — enamik tekste on ju olemas. :)

Nagu Horoskoop.ee pidev kasutaja märgata võib, kestavad kõik seisud tavaliselt paar päeva, kuid peaaegu iga päev lisandub ka mõni uus mõju ning mõni eelnev mõju läheb üle. Seega on kõige mõttekam oma päevahoroskoopi paari päevaste vahedega vaatamas käia.

Samuti pakub Horoskoop.ee registreerunud kasutajatele võimalust näha lisaks päevahoroskoopidele, ka isikuhoroskoope, aastahoroskoope, partnerlushoroskoope ning mõningaid keerulisemaid tehnikaid tõsisematele astroloogiahuvilistele ning professionaalsetele astroloogidele. Registreerumine ja kõikide teenuste kasutamine on TASUTA ning registreeruda saab siin.

Aasta:

Kuu:

Kuupäev:

Sünnikell: :

Sünnikoht:
Palun sisestage kuupäev ja kell!